Gloria MultiBrush speedcontrol Elektrický kartáč

Kategorie:Likvidace plevele
Gloria MultiBrush speedcontrol Elektrický kartáč

4 fotografie

Pohlídat cenu

 • Katalogový kód:000291.0000
 • Dostupnost: Na cestě
 • Běžná cena: 3 990  (3 297  bez DPH)
 • Vaše cena: 3 990  vč. PHE a DPH
  (3 297  bez DPH)

Gloria MultiBrush speedcontrol Elektrický kartáč Efektivně čistit a udržovat povrchy a spáry MultiBrush speedcontrol poháněný silným elektromotorem (230 V, 500 W) lze použít k ošetření kamenných a dřevěných povrchů i k čištění spár a okrajů. Všestranný přístroj se skládá z pohonné jednotky, na kterou lze přimontovat kartáč s nylonovými štětinami, drátěný kartáč na spáry nebo zastřihovač okrajů. …

Zobrazit celé Zobrazit náhled

Gloria MultiBrush speedcontrol Elektrický kartáč

Efektivně čistit a udržovat povrchy a spáry
MultiBrush speedcontrol poháněný silným elektromotorem (230 V, 500 W) lze použít k ošetření kamenných a dřevěných povrchů i k čištění spár a okrajů. Všestranný přístroj se skládá z pohonné jednotky, na kterou lze přimontovat kartáč s nylonovými štětinami, drátěný kartáč na spáry nebo zastřihovač okrajů. Výměna násad se provádí bez nářadí pouhým stisknutím tlačítka.

MultiBrush jako kartáč na kameny a spáry
Nylonový materiál 165 mm širokého kartáče s nylonovými štětinami pro kamenné povrchy je robustní a současně šetrný k podkladu, takže se různé kamenné materiály nepoškrábou ani nepoškodí. Kartáč na spáry MultiBrush odstraňuje plevel a mech, který klíčí ve spárách na terasách a chodnících. 15 mm široký drátěný kartáč umožňuje důkladnou a přesnou práci.

Efektivní a jemné čištění a údržba dřeva
Jako příslušenství je k dostání kartáč na čištění a údržbu dřevěných povrchů (profily z měkkého i tvrdého dřeva, materiály WPC). Díky optimalizovanému profilu kartáč důkladně vyčistí i drážky a meziprostory.
Institut pro technologii dřeva v Drážďanech (IHD) porovnával čištění terasovitých chodeb MultiBrushem a běžným vysokotlakým čističem a došel k jednoznačnému závěru: ošetření dřevěné podlahy elektrickými kartáči GLORIA je díky šířce kartáče a jeho profilu velice rovnoměrné a efektivní. Vysokotlaký čistič s často velmi tenkým proudem může dosáhnout pouze nerovnoměrného vyčištění. Dále je čištění MultiBrushem mnohem jemnější vůči poměrně velmi citlivému dřevěnému materiálu, protože intenzitu čištění pomocí vysokotlakého čističe lze jenom těžko dávkovat.

Ořezávač okrajů 2 v 1
Ořezávač okrajů 2 v 1 Cut&Brush je čtvrtým výměnným nástavcem pro MultiBrush a je vynikajícím pomocníkem při odstraňování přerostlé trávy ze zarostlých cestiček nebo obrubníků. 1 mm tenká, drážkovaná deska nástavce Cut&Brush se zasekne do půdy a současně 50 mm široký nylonový kartáč uvolní přerostlé travní kořeny od okraje kamene

Flexibilní použití díky regulaci otáček
Bezstupňová regulace otáček na rukojeti napomáhá větší flexibilitě při používání. Tak lze stejným přístrojem důkladně odstranit nečistoty z kamenných povrchů a spár i šetrně nanést oleje pečující o cenné dřevěné podlahy na terase.

Délka 115 - 135 cm
Druh provozu Elektromechanický
Hmotnost (kg) 3,7 kg
Testováno TÜV/GS Ano

 Součástí balení není Ořezávač okrajů 2 v 1 a Kartáč pro dřevěné povrchy.

  Položky označené * jsou povinné.

   
   
  Ludmila Karolová — 29.03.2020 09:45
  Líbí se mi a potřebuii dobře uklidit.

  Gloria Elektrický kartáč MultiBrush speedcontrol

  Odběratel infomailu

  Vyberte, které infomaily chcete dostávat: