LIS na ovoce NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t

Kategorie:Lisy na ovoce
LIS na ovoce NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t

6 fotografie

Pohlídat cenu

  • Běžná cena: 6 440  (5 322  bez DPH)
  • Vaše cena: 6 440  vč. PHE a DPH
    (5 322  bez DPH)

LIS na ovoce NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t Menší, ale velmi šikovný a robustní lis s hydraulickou panenkou 2t umístěnou ve spodu koše. Jeho výhodou je vynikající manipulace při lisování, panenku není potřeba vyndavat, pro přestavění lisovacího kroku použijete horní nerezovou přítlačnou tyč s otvory. Lisování je komfortní a rychlé. Objem koše 18L odpovídá obsahu jedné nádoby drtiče Fruit SHARK. Lisy …

Zobrazit celé Zobrazit náhled

LIS na ovoce NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t
Menší, ale velmi šikovný a robustní lis s hydraulickou panenkou 2t umístěnou ve spodu koše. Jeho výhodou je vynikající manipulace při lisování, panenku není potřeba vyndavat, pro přestavění lisovacího kroku použijete horní nerezovou přítlačnou tyč s otvory. Lisování je komfortní a rychlé. Objem koše 18L odpovídá obsahu jedné nádoby drtiče Fruit SHARK.

Lisy na ovoce VARES HYDRAULIC 18L/2t PROFI nerezové konstrukce jsou vyrobené pro zpracování nadrceného ovoce s maximální výtežností ovocné štávy (moštu). Předností těchto lisů je především koš vyrobený z nerezové potravinářské oceli síly 3 mm a přítlačné desky o síle 6 mm pro přímý styk s potravinami a odolné ovocným kyselinám. Nerezová odkapová mísa s ideálně umístěným vývodem se závitem ¾“ pro montáž libovolného výpustného kohoutku (kohout není součástí lisu). Lisy jsou dodávány včetně hydraulické panenky 2t . Pro zachování maximální čistoty ovocné štávy a urychlení a usnadnění manipulace při zakládání a vyprazdňování obsahu lisu doporučujeme používat textilní vložku do lisu VARES PROFI. Vložky do lisu VARES PROFI jsou používány také pro průmyslové lisování a vynikají maximální tlakovou odolností a zároveň čistotou výsledného produktu (moštu). Není nutné již ovocnou šťávu filtrovat.

Koš 18 l
Výška koše 370 mm
Lisovací tlak 2t
Hmotnost 33 kg

  • Hmotnost: 33 kg

Položky označené * jsou povinné.

 
 
aztechnika — 18.10.2018 08:26
Dobrý den, děkujeme za Vaši zkušenost a informaci, aztechnika
Josef Habrych — 17.10.2018 23:49
Jednoduchý a funkční systém lisu. Mírně nepraktické ovládání panenky, byla dobra samostatná páčka spouštění do základní polohy. Jinak spokojenost.
aztechnika — 12.09.2018 14:17
Dobrý den, aby byla práce s lisem efektivní a bezpečná, určitě je potřeba dodržovat pokyny uvedené v návodu nebo na videu. aztechnika
vojtech.vasicek@epsbiotechnology.cz — 11.09.2018 08:12
Dobrý den, nebylo by lepší panenku mírně pootočit v uložení, aby se lépe manipulovalo?

LIS na ovoce NEREZ - HYDRAULIC 18L/2t

Odběratel infomailu

Vyberte, které infomaily chcete dostávat: