Antibakteriální vysavač

Chcete mít doma opravdu čisto? Myslíme dokonale čisto. Bez škodlivých bakterií, které škodí vám i vašim dětem? Že už vás to taky napadlo, co by se s tím dalo dělat? Máme pro vás tip. Antibakteriální vysavač je řešením!
Antibakteriální vysavač se s bakteriemi nemazlí. Nemilosrdně je zlikviduje. Antibakteriální vysavač Raycop SMART je totiž opravdový zabiják bakterií. A jak to dokáže? Antibakteriální vysavač totiž pracuje na principu dezinfekční UV-C lamp, díky které vymýtí z vašeho bytu a domu 99% bakterií včetně roztočů, virů, hub, plísní a alergenů z matrací, lůžkovin, čalouněného nábytku a dalších textilií v domácnosti. A to vše bezchemickou cestou!
Neříkejte, že to s vámi nic nedělá!? Neodkládejte čistotu vašeho domova na příště. Pro opravdu čistý domov si i vy pořiďte antibakteriální vysavač právě teď a právě u nás! Naši zákazníci jsou s ním naprosto spokojeni.

Zeptejte se odborníka

  • Lenka Chroboková
  • Specialista na roboty
  • Telefon: +420 734 644 335
  • E-mail: info@aztechnika.cz

Nejste si jisti, jestli je antibakteriální vysavač ta správná volba pro vás? Neváhejte se na nás obrátit. Náš poradce na antibakteriální vysavače vám rád poradí, kontakt na něj najdete v horní části této stránky. Nebo jednoduše volejte 737 733 544. Ochotně a odborně vám s výběrem antibakteriálního vysavače poradíme.
Nevybrali jste si? Zdá se vám to za vysavač hodně peněz? Zkuste si spočítat splátky. Stojí to za to. Antibakteriální vysavače Raycop byly schválen Britskou Nadací pro Alergii „ The British Allergy Foundation“. Antibakteriální vysavače Raycop prošly testem „ Japan Food Reseatch Laboratories“. Získaly pečeť sdružení LOHAS.

Vybavujete se zahradní technikou, nebo potřebujete vybavení do dílny? Pak Vám doporučíme i další sortiment našeho e-shopu. Připraveny pro vás jsou např. drtiče, čerpadla, křovinořezy a další kvalitní zahradní technika s jistotou záručního i pozáručního servisu.
Pokud plánujete bazén, máme pro Vás také bazénové vysavače a vše pro údržbu bazénů. V oddělení dětská hřiště najdete mnoho dobrých nápadů, jak zpříjemnit pobyt na zahradě také Vašim dětem. V oddělení svět robotů oproti tomu najdete inspiraci, jak si ulehčit život. Náš e-shop je Vám plně k dispozici. Kontaktujte nás, pokud se chcete na cokoliv zeptat.

Odběratel infomailu

Vyberte, které infomaily chcete dostávat: