Skleníky

Už Vám dosluhuje Váš starý skleník? Nebo chcete nově začít pěstovat rajčata, papriky či jinou zeleninu a potřebujete skleník nový?
Skleník je skutečně užitečný pomocník pro to, aby vaše papriky, rajčata, salát, ale třeba i fíky anebo citrusy měly to správné prostředí pro svůj růst. V naší nabídce najdete mimo jiné nejoblíbenější skleníky na českém trhu Venus.
Nejoblíbenější, se zárukou 10 let proti rozbití prosklení, hliníková konstrukce odolná korozi. To vše jsou skleníky Venus. A přitom zdaleka nijak drahé. Máme ale i skleníky dalších osvědčených značek jako jsou Parlam, Komfort a další. Součástí naší nabídky skleníků jsou i doplňky a příslušenství.
Pořiďte si nový skleník a pěstujte si svou vlastní bio zeleninu či tropické ovoce!

 

Zeptejte se odborníka

  • Karel Wihan
  • Specialista na dílnu a zahradu
  • Telefon: +420 734 644 335
  • E-mail: info@aztechnika.cz
Značka Palram je nejlepší.
Dostupnost:

Nevybrali jste si? Jsou pro Vás skleníky velkou neznámou? Neváhejte kontaktovat našeho specialistu na skleníky uvedeného v horní části této stránky. Odborně a ochotně Vám poradí s výběrem, který skleník je vhodný právě pro Vaše použití.
Pro začínající zahrádkáře - skleníkáře postačí skleník o velikosti do 5 m2. Oproti tomu pro zkušené skleníkové pěstitele doporučujeme skleníky o velikosti 10 m2 a více. Rádi Vám poradíme.

Vybavujete se zahradní technikou, nebo potřebujete vybavení do dílny? Pak Vám doporučíme i další sortiment našeho e-shopu. Připraveny pro vás jsou např. drtiče, čerpadla, křovinořezy a další kvalitní zahradní technika s jistotou záručního i pozáručního servisu.

 

Odběratel infomailu

Vyberte, které infomaily chcete dostávat: